Perpustakaan Cendekiawan

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KAMPUS DUNGUN
UNIT PENGURUSAN PERPUSTAKAAN
Shahrol Nizam Bin Johol Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian sharol8720@uitm.edu.my 09-8400181
Asmahani Abdullah Pustakawan Kanan Ketua Unitasmah636@uitm.edu.my 09-8400190
Md Kamil Ibrahim Pustakawan Kanan Ketua Unitmdkamil@uitm.edu.my 09-8400183
Nik Lokman Nik Ismail Pustakawan Kanan Ketua Unit
niklokman@uitm.edu.my 09-8400184
UNIT PENTADBIRAN
Md Kamil Ibrahim Pustakawan Kanan Ketua Unit mdkamil@uitm.edu.my 09-8400183
Rohaida Yusof Pembantu Pustakawan Kanan Staf
rohai002@uitm.edu.my 09-8400186
UNIT SUMBER BERCETAK
Nik Lokman Nik Ismail Pustakawan Kanan Ketua Unit
niklokman@uitm.edu.my 09-8400184
Abdul Hadi Idris Pembantu Pustakawan Kanan Staf
abdul866@uitm.edu.my 09-8400189
Widawati Ariffin Pembantu Pustakawan Kanan Staf
widaw912@uitm.edu.my 09-8400186
Nor Azimahwati Aris Pembantu Pustakawan Kanan Staf
noraz801@uitm.edu.my 09-8400186
Nur Rohaya Razali Pembantu Pustakawan Kanan Staf
aya@uitm.edu.my 09-8400186
Siti Noorba'ayah Ahmad Zaini Pembantu Pustakawan Kanan Staf
sitin012@uitm.edu.my 09-8400188
Wan Mohd Harith Wan Mohd Solah Pembantu Pustakawan Staf
wmharith@uitm.edu.my 09-8400191
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Asmahani Abdullah Pustakawan Kanan Ketua Unit
asmah636@uitm.edu.my 09-8400190
Ayuzawahie Amran Pembantu Pustakawan Kanan Staf
ayuz9272@uitm.edu.my 09-8400188
Zulkifli Salleh Pembantu Pustakawan Kanan Staf
zulki141@uitm.edu.my 09-8400185
Nik Ahmad Kamal Nik Wadi Pembantu Pustakawan Staf
ahmad148@uitm.edu.my 09-8400189
Norsyida Yusof Ali Pembantu Pustakawan Staf
norsy247@uitm.edu.my 09-8400185
Syahril Hisyam Abu Bakar Pembantu Pustakawan Staf
syaril6366@uitm.edu.my 09-8400188
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Asmahani Abdullah Pustakawan Kanan Ketua Unit
asmah636@uitm.edu.my 09-8400190
Hafsah Mustaffa Pembantu Pustakawan Staf
hafsah_mustafa@uitm.edu.my 09-8400190
UNIT ARKIB & MANUSKRIP
Md Kamil Ibrahim Pustakawan Kanan Ketua Unit
mdkamil@uitm.edu.my 09-8400183
Syamsilawati Dahari Pembantu Pustakawan Kanan Staf
syams234@uitm.edu.my 09-8400190
Sotar Wahab Pembantu Pemuliharaan Staf
sotar761@uitm.edu.my 09-8400187
Mohamad Anuar bin Alias Pembantu Pemuliharaan Staf
anuar@uitm.edu.my 09-8400187
UNIT APLIKASI DIGITAL
Md Kamil Ibrahim Pustakawan Kanan Ketua Unit
mdkamil@uitm.edu.my 09-8400183
Ahmad Faiz Mohd Lazim Juruteknik Komputer Staf
ahmad951@uitm.edu.my 09-8400182
KAMPUS BUKIT BESI
UNIT PENGURUSAN PERPUSTAKAAN
Mohd Shahnizam Mat Zain Pustakawan Kanan Ketua Unit mohds578@uitm.edu.my 09-8335049
UNIT SUMBER BERCETAK
Mohd Shahnizam Mat Zain Pustakawan Kanan Ketua Unit
mohds578@uitm.edu.my 09-8335049
Tuan Mohd Rashidi Tuan Daud @ T. Harun Pembantu Pustakawan Staf
tuanm015@uitm.edu.my 09-8335055
Mohamad Hamyasha Yusof Pembantu Pemuliharaan Staf
moham269@uitm.edu.my 09-8335050
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN / UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Mohd Shahnizam Mat Zain Pustakawan Kanan Ketua Unit
mohds578@uitm.edu.my 09-8335049
Mohd Hilmi Shahrin Mohd Kamal Pembantu Pustakawan Kanan Staf
mohdh303@uitm.edu.my 09-8335050
KAMPUS KUALA TERENGGANU
UNIT PENGURUSAN PERPUSTAKAAN
Nurmaisari Che Anuar Pustakawan Ketua Unit nurmaisari@uitm.edu.my 09-6216644
UNIT SUMBER BERCETAK
Nurmaisari Che Anuar Pustakawan Ketua Unit nurmaisari@uitm.edu.my 09-6216644
Mazliza Binti Mohd@Abdullah Pembantu Pustakawan Staf
mazli979@uitm.edu.my 09-6216714
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN / UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN & RUJUKAN
Nurmaisari Che Anuar Pustakawan Ketua Unit nurmaisari@uitm.edu.my 09-6216644
Mohd Shaipulkahar Mohd A.Aziz Pembantu Pustakawan Staf
mohds825@uitm.edu.my 09-6216713
Faizulkarnain Mamat Pembantu Pustakawan Kanan Staf
faizu015@uitm.edu.my 09-6216712
Salwa Munira Binti Haron@Yong Pembantu Pustakawan Staf
salwa_munira@uitm.edu.my 09-6216708
Jamal Ikhwan Mohammad Pembantu Pustakawan Staf
jamal025@uitm.edu.mY 09-6216708

Please publish modules in offcanvas position.